Mossans Marknad

KONTAKT
E-post: marknad@mossutstallningar.com


MOSSANS MEDARBETARE

Stella d’Ailly – verksamhetsledare
stella@mossutstallningar.com
0704832453

Erik Berg – konstproducent
erik@mossutstallningar.com
0739564521

Leo Forssell – bordsansvarig
leo@mossutstallningar.com
0708228880

Erik Gregemar – galakoordinator & byggtekniker
gerik@mossutstallningar.com
0761879220

Holly Keasey – byggansvarig
holly@mossutstallningar.com
0769671839

Henrik Schmidt – administration, ljus och AV
henrik@mossutstallningar.com
0737450658

PRESS
Stella d’Ailly
stella@mossutstallningar.com

SOCIAL MEDIA
Instagram
Facebook

GRAFISK DESIGN & VISUELL IDENTITET
Benedetta Crippa
hello@benecrippa.com

WEBBUTVECKLING
Jens Almström